Studia podyplomowe realtime online

Masz tytuł licencjata, inżyniera lub magistra i chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, ale ze względu na tryb życia nie możesz sobie pozwolić na regularne dojeżdżanie na zajęcia na uczelnię? Studia podyplomowe realtime online to idealny wybór dla Ciebie! Aby uczestniczyć w wykładach i przeglądać materiały na platformie szkoleniowej, wystarczy Ci komputer lub smartfon oraz dostęp do Internetu. Studiując u nas, rozwiniesz swoje kompetencje i zwiększysz atrakcyjność na rynku pracy w wygodny dla siebie sposób – bez zaniedbywania obowiązków zawodowych i rodzinnych czy zainteresowań.

Szeroki wybór studiów podyplomowych przez Internet

Na naszej uczelni możesz wybierać spośród wielu kierunków studiów podyplomowych przez Internet z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych:

  • humanistycznych,
  • społecznych,
  • nauk o rodzinie,
  • rolniczych,
  • przyrodniczych.

Oferujemy między innymi studia związane z pedagogiką przedszkolną i szkolną, edukacją i rehabilitacją osób niepełnosprawnych, nauczaniem języków obcych, dietetyką, logistyką czy zarządzaniem. Zapoznaj się z informacjami na temat poszczególnych kierunków studiów podyplomowych i wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Studia podyplomowe za granicą

Chcesz zdobyć dodatkowe wykształcenie na zagranicznej uczelni? Dzięki współpracy z International School of Management w Preszowie na Słowacji oferujemy prestiżowe studia podyplomowe MBA (specjalności etyka w zarządzaniu oraz zarządzanie przedsiębiorstwem i public relations) oraz LL.M – stosunki prawa handlowego. Na pierwszy kierunek chętnie decydują się osoby aspirujące do wysokich stanowisk menedżerskich i kierowniczych w międzynarodowych korporacjach; drugi pozwala zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa lub prawodawstwie danego kraju. Oba kierunki studiów podyplomowych za granicą trwają dwa semestry. Kończą się napisaniem i obroną pracy dyplomowej.

Studia podyplomowe e-learningowe

Decydując się na studia podyplomowe online na naszej uczelni, zyskasz dostęp do platformy e-learningowej. Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne materiały związane z Twoim kierunkiem: wykłady, dodatkową literaturę czy zadania. Masz do nich dostęp bez przerwy, o każdej porze dnia i nocy, więc możesz zajrzeć do nich w dowolnym momencie, kiedy masz na to czas. Na platformie e-learningowej sprawdzisz też, kiedy zajęcia odbywają się na żywo, w wirtualnej auli wykładowej. Uczestnictwo w wykładach zapewni Ci możliwość poczucia uczelnianej atmosfery, interakcji z prowadzącym i innymi studentami oraz zadawania pytań.

Dlaczego warto zdecydować się na studia podyplomowe 

realtime online?

Studia podyplomowe online to doskonały sposób na rozwijanie swoich kompetencji zawodowych w wygodny sposób. Zajęcia prowadzone są zdalnie, w dogodnych terminach, więc możesz w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca – bez konieczności przyjeżdżania na uczelnię. Wykłady na studiach podyplomowych prowadzone są przez ekspertów w danej dziedzinie. Potrafią oni w prosty sposób przekazać specjalistyczną wiedzę. Dzięki temu szybko zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności. O zaletach studiów podyplomowych dobrze wiedzą pracodawcy. Dyplom ich ukończenia jest dużym atutem podczas rekrutacji. Pomoże Ci zdobyć wymarzone stanowisko, zwiększyć wynagrodzenie czy zmienić ścieżkę kariery.