Studia magisterskie realtime online

Pragniesz kontynuować naukę po studiach licencjackich lub inżynierskich? A może interesują Cię jednolite studia magisterskie? Jeżeli chcesz zdobyć wykształcenie lub je uzupełnić, ale nie masz czasu, aby uczestniczyć w tradycyjnych zajęciach, doskonałym wyborem będą dla Ciebie nasze studia magisterskie realtime online. Wirtualne aule wykładowe pozwolą Ci brać udział w zajęciach z domowego zacisza lub innego miejsca, a dzięki specjalnej platformie szkoleniowej będziesz mieć dostęp do materiałów związanych z Twoim kierunkiem w dowolnym momencie.

Szeroka oferta studiów magisterskich przez Internet

Zapewniamy szeroki wybór studiów magisterskich przez Internet. W ramach studiów magisterskich uzupełniających oferujemy poniższe kierunki:

  • pedagogika,
  • administracja
  • bezpieczeństwo narodowe,
  • politologia.

Oferujemy również jednolite studia magisterskie (5-letnie) na kierunkach:

  • pedagogika specjalna,
  • resocjalizacja z socjoterapią,
  • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
  • psychologia.

Większość kierunków prowadzimy na różnych specjalnościach. Dzięki temu od początku studiów możesz kształcić się w ścisłej dziedzinie, która najbardziej Cię interesuje. Jeśli interesuje Cię dalsza edukacja po studiach magisterskich, oferujemy też studia podyplomowe realtime online na wielu kierunkach.

Niezależnie od tego, który kierunek i specjalność wybierzesz, możesz liczyć na zajęcia na wysokim poziomie. Nasi wykładowcy stale poszerzają swoje kompetencje. Dokładają wszelkich starań, aby przekazywać wiedzę w ciekawy, a jednocześnie skuteczny sposób. Chętnie odpowiadają na pytania zadawane podczas wykładów „na żywo” oraz mailowo.

Studia magisterskie przez Internet za granicą

Oferujemy studia magisterskie przez Internet nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Współpracujemy z International School of Management w Preszowie na Słowacji, która jest częścią niemieckiej grupy ISM z uczelniami w kilku miastach Niemiec. Dzięki temu możemy zaoferować studia magisterskie realtime online za granicą na kierunkach:

  • etyka public relations i protokół biznesowy – 5 semestrów,
  • doradztwo i praca socjalna – 5 semestrów.

Podjęcie studiów przez Internet w International School of Management w Preszowie zapewnia możliwość wyjazdu na praktyki do wszystkich miast Niemiec, w których swoje placówki posiada ISM, jak również korzystania ze zdigitalizowanej biblioteki, mającej w swoich zbiorach ponad 60 tysięcy woluminów.

Kto może zdecydować się na studia magisterskie online?

Uzupełniające studia magisterskie realtime online przeznaczone są dla osób, które mają tytuł licencjata. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia wielu studentów decyduje się na kontynuowanie nauki na tym samym kierunku lub wybiera kierunek pokrewny. Praktykowany w niemal całej Europie (w tym w Polsce) system boloński daje jednak możliwość podjęcia studiów II stopnia na dowolnym kierunku. Możesz więc poszerzać wiedzę i zdobyć dyplom z zupełnie innej dziedziny niż na studiach pierwszego stopnia.

Jednolite studia magisterskie to rodzaj kształcenia, w którym tytuł naukowy magistra otrzymuje się zazwyczaj po 5 latach (rzadziej po 6). W przeciwieństwie do studiów niejednolitych, podzielonych na I i II stopień, student nie broni pracy licencjackiej, ale rezygnacja z nauki po trzech latach wiąże się z nieukończeniem kierunku i nieuzyskaniem tytułu zawodowego. Naukę na jednolitych studiach magisterskich mogą podjąć osoby posiadające dyplom ukończenia szkoły średniej.