Studia licencjackie realtime online

Chcesz zdobyć wykształcenie, ale codziennie obowiązki nie pozwalają Ci brać udziału w regularnych zjazdach? Zdecyduj się na nasze studia licencjackie realitme online i ucz się tak, jak Ci wygodnie. Dzięki wirtualnym aulom wykładowym możesz uczestniczyć w wykładach z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy Ci komputer lub smartfon i dostęp do Internetu. Decydując się na nasze studia I stopnia przez Internet, zdobędziesz dyplom bez konieczności poświęcania swojej kariery zawodowej, rodziny czy pasji.

Szeroka oferta studiów licencjackich przez Internet

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę studiów licencjackich przez Internet. Możesz u nas wybierać spośród takich kierunków, jak:

  • pedagogika,
  • praca socjalna,
  • administracja,
  • bezpieczeństwo narodowe,
  • zarządzanie,
  • politologia,
  • dietetyka.

Większość kierunków oferujemy w kilku specjalnościach. Dzięki temu od początku będziesz zgłębiać wiedzę z wybranej przez siebie wąskiej dziedziny. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców, którzy przekazują wiedzę w przyjazny, a jednocześnie efektywny sposób. Jeśli masz już licencjat, sprawdź nasze studia magisterskie realtime online w Polsce i za granicą.

Studia licencjackie e-learningowe

Nasi studenci mają dostęp do platformy e-learningowej. Po zalogowaniu się na niej znajdziesz wszystkie materiały niezbędne do nauki powiązane z Twoim kierunkiem, takie jak wykłady, literaturę czy ćwiczenia. Możesz z nich korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz sprawdzić wszystkie potrzebne informacje w każdej chwili. Na platformie znajdziesz również informację, kiedy zajęcia odbywają się „na żywo”. Jeżeli masz czas, możesz wziąć w nich udział, wchodząc przez aplikację na wirtualną salę wykładową. Z prowadzącymi możesz kontaktować się także mailowo lub przyjechać na konsultacje w wyznaczonym terminie.

Czy warto studiować przez Internet?

Studia online to stosunkowo nowa forma zdobywania wykształcenia, która stale zyskuje na popularności. Wiele osób wciąż ma jednak wątpliwości, czy nauka przez Internet to „prawdziwe” studiowanie. Tymczasem studia licencjackie realtime online nie odbiegają pod względem standardów kształcenia od kierunków realizowanych w tradycyjny sposób. Decydując się na nie, musisz regularnie przyswajać wiedzę z wykładów i literatury udostępnianej przez wykładowców, wykonywać ćwiczenia na platformie e-learningowej oraz zaliczać egzaminy. Nie ma więc mowy o taryfie ulgowej. Po zakończeniu nauki otrzymasz dokładnie taki sam dyplom jak studenci uczący się w formie niestacjonarnej.

Dla kogo studia licencjackie przez Internet są dobrym wyborem?

Studia licencjackie online to dobra opcja dla wielu osób. Decydują się na nie absolwenci szkół średnich, którzy od razu po ukończeniu szkoły rozpoczynają pracę zawodową, a jednocześnie nie chcą kończyć swojej edukacji. Są również dobrym wyborem dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, ale chcących uczyć się w języku polskim. Studia online to także ciekawa opcja dla osób chcących się przebranżowić, jak i tych mających już ustabilizowaną karierę zawodową i szukających nowych wyzwań.

Warto zdawać sobie jednak sprawę, że studia przez Internet wymagają dużej samodyscypliny i umiejętności organizacyjnych. Musisz oddawać prace w wyznaczonych terminach i rozplanować naukę w taki sposób, aby poradzić sobie z egzaminami. Jeżeli jednak nie masz z tym problemu, studia przez Internet są właśnie dla Ciebie.